V dnech 19.7. - 22.7 čerpáme dovolenou! V těchto dnech nebude probíhat expedice uskutečněných objednávek. Expedice bude obnovena v úterý 23.7. Děkujeme za pochopení.

WOLF-Garten N-BW 75 luční směs

Kód: 3850040
Neohodnoceno
221 Kč
Skladem - ihned k odeslání

Detailní informace

Doprava ZDARMA!
Doprava ZDARMA!
nad 3 000 Kč
Exkluzivní záruka 35 let
Exkluzivní záruka 35 let!
nářadí Multi-Star®
Geniální sytém Multi-Star®
Geniální sytém Multi-Star®
máte na výběr z 80 ti kvalitních nástrojů!

Detailní popis produktu

WOLF-Garten N-BW 75 luční směs

Nektar a pyl jsou pro včely a jiný opylující hmyz nejdůležitějšími zdroji výživy. Tato směs jednoletých květin je sestavena tak, aby z květu měly prospěch především včely a čmeláci. Některé včely, zejména divoké druhy, přezimují v dutých stoncích rostlin. Proto ponechte odkvetlé květy na stoncích. Pomozte hmyzu a vytvářejte přírodní zahrady včelám a čmelákům.

Luční směs WOLF-Garten N-BW 75, kvete od konce června do konce října. Výška vzrůstu 40 až 80 cm.

Výsev
Od dubna do konce června na slunné stanoviště, plošně, nebo do řádků 30 cm od sebe. Výsevní záhon by měl mít nakypřené, hluboké lůžko, bez plevele. Lůžko před výsevem uhrabeme, aby se vytvořila jemná drobivá struktůra půdy. Po výsevu zapravte do půdy. Zálivku proveďte opatrně, půda by měla být zvlhčena  do hloubky nejméně 1 až 2 cm. Klíčení probíhá při teplotách 12 až 18 stupňů, během 10 až 14 dní. Dávkování 1g/m.

Složení
Agrostemma - Koukol polní, Centaurea - Chrpa, Anthemis t. - Rmen bavírský, Calendula officinalis - Mesíček lékařský, Papaver rhoeas - Mák vlčí, Daucus carota - Mrkev obecná pravá....

Pomůcka pro výsev
Směs smíchejte s pískem, pilinami nebo podobným materiálem. Semena nepadnou tak blízko sebe a je tak zaručena vzdálenost výsevu.

Balení: N-BW 75 krabička 75g na 75 m2, dávkování 1g/m2

Patříme k největším autorizovaným prodejcům značky WOLF-Garten, MTD, CubCadet, AL-KO a Solo by AL-KO v České republice. Prodejem u nás nic nekončí, zajistíme Vám záruční, případně i následné servisní služby. V záruční době se svozem přímo od Vás ZDARMA.

Zajišťujeme i přímý prodej originálních náhradních dílů.

BANNER01
Jsme odborní prodejci s kamennou prodejnou - už od roku 2003!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: