Náhradní díly

Stále častěji dochází k chybné identifikaci, záměnám či nesprávně objednaným náhradním dílům ze strany zákazníka. Proto se v tomto článku budeme snažit vytvořit návod a poskytnout rady, jaké údaje jsou důležité při objednávce ND. Náš internetový obchod není schopen pojmout veškeré množství dílů dodávaných výrobcem. Snažíme se ale, aby základní díly byly možné objednat přímo přes e-shop. Další budou postupně přibývat.

Každý zahradní stroj je osazen výrobním štítkem, kde najdete pro nás velmi důležité údaje. Jedná se především o typové číslo, název stroje, popřípadě rok výroby. Typové číslo je vlastně obdobou VIN kódu u automobilu, podle kterého správně identifikujeme Váš stroj a dohledáme Vámi požadovaný díl. Doporučujeme si vyfotit tento štítek, uložit si ho buď v telefonu, nebo do počítače. Může se totiž stát, že dojde k jeho poškození při používání stroje. 

Poptávky na náhradní díly můžete posílat na email pavel.soula@seznam.cz. Do přílohy stačí vložit štítek stroje, napsat jaký díl poptáváte. Nezapomeňte uvést Vaše jméno a tel. číslo. My se s Vámi následně spojíme, sdělíme cenu a možnost dodání.

 

Umístění typových čísel na štítcích 

 filename_10 image001

 

štítek vertikutátoru